FAALİYETLERİMİZ

IŞILKAN TRADING

MADENİ YAĞLARI

Motor filtresini ve yağını zamanında değiştirmek yakıt tasarrufu sağladığı gibi aracın performansını da doğrudan etkiler. Motorun zarar görmeden en iyi şekilde çalışmasını sağlayacak olan bu bakımlar eski araçlarda 5bin km’de bir, yeni araçlarda ise 20bin km’de bir yapılmaktadır. Ayrıca aracımızda kullanacağımız yağı da çok iyi seçmemiz gerekir. Kullanım süresi dolan ve kalitesiz olan yağlar, motora faydadan çok zarar verecektir. Yağ filtresi ise motorun çalışmasından dolayı ortaya çıkan metal tozlarının yağ karterine inmesini engeller ve aracın daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Bu nedenle yağ değişimi kadar yağ filtresinin değişimi de önemlidir.
Engine Oil
1.

VALVOLİNE

Dünyanın ilk motor yağı olan Valvoline yağları tecrüve ve deneyimleriyle birlikte,aracınıza uzun ömürlü olmasını sağlar.

2.

PETRONAS

Syntium Motor yağları yol şartlarında en iyi performansı sağlamak için yarış pistlerinde geliştirildi.Colltech özelliği ile öne çıkmaktadır.

3.

FEBI BLISTEIN

FEBI BLISTEIN motor yağları ile aracınızın gücüne güç katın.

Diğer Hizmetlerimiz

YEDEK
PARÇA

i.MERCEDES-BENZ
ii.BMW
iii.MITSUBISHI
iv.FIAT

ÜRETİM
i.ANTİFREEZ
ii.CAMSUYU
iii.SAF SU

RACESHIP

OTO SERVİS

Birçok araç galerisinin satış sonrası hizmetlerini yapmaktayız Ayni zamanda tecrübelerimizden ve teknolojiyi takip ettiğimizden danışmalık hizmeti vermekteyiz.

MERCEDES,
BMW,
MİTSUBISHI,
TOYOTA,
HONDA ve daha fazlası...